Nadace Žena oslavila 10 let!
Home O nás Česká Žena Granty a podpora Spolupráce Ke stažení Partneři Kontakt

Nacházíte se zde
Home  >>  Česká Žena  >>  Kandidátky

Kontakty pro anketu
Anketa Česká Žena
Mgr. Dagmar Wagnerová
ředitelka ČSŽ
Panská 7
111 53 Praha 1

ceskazena@nadacezena.cz

Ostatní kontakty naleznete zde.

Fotogalerie z vyhlaseni ankety 2011 - 2012

Klikněte pro zobrazení fotogalerie
FOTOGALERIE - VŠEPřed hlasováním ...
V současné společnosti se stále více ukazuje změna žebříčku tradičních životních hodnot. Jako jsou např. slušnost, skromnost, vstřícnost, empatie, vysoký morální kredit. Množí se diskuze o současné konzumní společnosti, její nemorálnosti, bezohlednosti, hamižnosti, bezostyšné manipulaci a podplácení, stručně tzv. hroší kůži nejen politických představitelů… Na druhé straně však existují lidé, kteří jsou pro druhé celoživotním přínosem, a přesto ve své skromnosti zůstávají jaksi „neviditelnými.“

Projekt ankety Česká Žena vznikl především proto, aby zalarmoval hlavně “ to lidské a dobré v nás“. Velmi si cením všech, kdo dokáží chodit po světě s otevřenýma očima a dokáží myslet nejen na sebe, ale i na ty druhé, aniž by očekávali nějaká ocenění… Projekt Česká Žena je novinkou, tzv. v plenkách, naráží na velkou konkurenci všech ostatních veřejných anket, kde jsou udělována různá ocenění, a proto se, i přes veškerou snahu o jeho publicitu, na veřejnosti příliš nezviditelnil, neprezentoval. Výsledkem je, že za celou naši republiku bylo nominováno pouze 14 žen – není to mnoho, ale není to ani málo, protože i tento počet svědčí o tom, že lidé nejsou ke svému okolí lhostejní a pořád ještě můžeme doufat, že tradiční lidské hodnoty nejsou zatracovány.

V pondělí 5. září vám proto stručně představíme všech 14 nominovaných žen, pro které můžete hlasovat v termínu od 5. do 16. září 2011 vyplněním a zasláním hlasovacího lístku, popř. elektronicky na adresu: ceskazena@nadacezena.cz.

Hlasování probíhá pouze v uvedeném termínu, pro platnost hlasovacího lístku je rozhodující poštovní razítko nebo čas elektronického doručení. Výherkyní ankety a nositelkou ocenění „Česká Žena“ se stane ta z nominovaných kandidátek, která obdrží ve veřejném hlasování nejvyšší počet hlasů (písemné a elektronické hlasy se sčítají).

Výsledky budou uveřejněny na webových stránkách Nadace Žena a ocenění Česká Žena r. 2011, včetně darů, bude předáno v sobotu dne 1. října 2011 od 13.00 v Kounickém paláci, Panská 7, Praha l.

Mgr. Dagmar Wagnerová


Poslední články
Oznámení pro rok 2017

Témata pro rok 2016

Správní a dozorčí rada od 2014

Témata pro rok 2015

Správní a dozorčí rady 2010 - 2013

Podpořené organizace 2010 - 2012

Témata pro rok 2014

Témata pro rok 2013

Ocenění Česká Žena pro rok 2011 - 2012

Fotogalerie - Česká Žena 2011 - 2012

Slavnostní vyhlášení ankety Česká Žena 2011 - 2012

Témata pro rok 2012

Program slavnostního vyhlášení


Jana Chržová Website powered by Subdreamer CMS